Potřebuji zvýšit počet návštěvníků webu

V oblasti zvyšování návštěvnosti webů nabízíme 360 stupňové fullservis řešení. Provedeme vás celým složitým procesem od prvních vstupních analýz, přes nutné často bolestné změny, přes spouštění a optimalizace reklamních kampaní až k finálním zvýšením výkonu a konverzí vašeho webu. Na základě jasných čísel vám ukážeme, že tato dlouhá cesta má smysl, a že na jejím konci vás čeká odměna v podobě zvýšené výkonosti vašeho webu.

Celková analýza webu, eshopu a konkurence

1. fáze – analyzujeme a hledáme

Prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti je zevrubná analýza vašeho byznysu a podnikatelského prostředí. Zaměříme se na vaši cílovou skupinu a identifikujeme její vzorce chování. Proměříme vaše webové prezentace a provedeme jejich hloubkovou analýzu z hlediska SEO, UX, funkčnosti a celkového výkonu webu. Vytvoříme pro vás srozumitelnou analýzu a vydefinujeme posloupnost následných kroků.

» Business intelligence daného podnikatelského prostředí

» Vstupní analýza – identifikace slabin a příležitostí, doporučení a návrhy na řešení


2. fáze – vymýšlíme a tvoříme

Nastavení a správa PPC reklamy v AdWords a SklikNa základě analýzy klíčových slov dodáme vhodné texty z pera profi copywritera, optimalizované pro uživatele i pro roboty. Bude-li to nutné, postaráme se o celkový redesign webu nebo výrobu nových vstupních stránek. Vybudujeme vašemu webu síť interních a externích odkazů. Vylepšíme web či eshop po technické stránce i z hlediska UX. Provedeme komplexní SEO optimalizaci webu.

» SEO analýza a optimalizace webu

» Analýza klíčových slov a tvorba textů

» Tvorba externích a interních backlinků

» Výroba dedikovaných langing pages


3. fáze – rozséváme

Školení / kurz PPC reklamy Google AdWords PrahaMáme-li v pořádku SEO, můžeme přistoupit ke zvyšování přítomnosti webu na sociálních sítích. Optimalizujeme PPC kampaně a nastavíme remarketing. Můžeme pro vás zajistit také tvorbu bannerů ve formátu HTML 5. K reklamně přistupujeme naprosto zodpovědně a vše řešíme na základě tvrdých čísel, nikoliv pocitů či dojmů. S námi bude mít každá investovaná koruna smysl.

» Tvorba a nastavení PPC reklam

» Zvyšování přítomnosti na sociálních sítích

» Programmatický nákup a RTB


4. fáze – měříme a sklízíme

Školení / kurz Google Analytics PrahaSamozřejmostí je, že proměříme výsledky naší spolupráce a nastavíme systém pravidelného reportingu. Naše práce je přesně měřitelná a dokážeme vám, že měla smysl. Abyste si mohli v budoucnu sami měřit a vyhodnocovat svou přítomnost na internetu, proškolíme vaše zaměstnance v práci s analytickými softwary Google Analytics, Sklik či AdWords.

» Školení Google Analytics

» Školení PPC reklamy


Jít na titulní stránku