Potřebuji zvýšit počet návštěvníků webu

V oblasti zvyšování návštěvnosti webů nabízíme 360 stupňové fullservis řešení. Provedeme Vás celým složitým procesem od prvních vstupních analýz, přes nutné často bolestné změny, přes spouštění a optimalizace reklmaních kampaní až k finálním zvýšením výkonu a konverzí Vašeho webu. Na základě jasných čísel Vám ukážeme, že tato dlouhá cesta má smysl, a že na jejím konci Vás čeká odměna v podobě zvýšené výkonosti Vašeho webu.

1. fáze – analyzujeme a hledáme

Prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti je zevrubná analýza Vašeho byznysu a podnikatelského prostředí. Zaměříme se na Vaši cílovou skupinu a identifikujeme její vzorce chování. Proměříme Vaše webové prezentace a provedeme jejich hloubkovou analýzu z hlediska SEO, UX, funkčnosti a celkového výkonu webu. Vytvoříme pro Vás srozumitelnou analýzu a vydefinujeme posloupnost následných kroků.

zelená šipka  Business intelligence daného podnikatelského prostředí

zelená šipka  Vstupní analýza – identifikace slabin a příležitostí, doporučení a návrhy na řešení


2. fáze – vymýšlíme a tvoříme

SEO optimalizace pro vyhledávačeNa základě analýzy klíčových slov dodáme vhodné texty, optimalizované pro uživatele i pro roboty. Bude-li to nutné, postaráme se o celkový redesign webu nebo výrobu nových vstupních stránek. Vybudujeme Vašemu webu síť interních a externích odkazů. Vylepšíme web či eshop po technické stránce i z hlediska UX.

zelená šipka  SEO analýza a optimalizace webu

zelená šipka  Analýza klíčových slov a tvorba textů

zelená šipka  Tvorba externích a interních backlinků

zelená šipka  Výroba dedikovaných langing pages


3. fáze – rozséváme

Google AdWords PPC kampaněMáme-li v pořádku SEO, můžeme přistoupit ke zvyšování přítomnosti webu na sociálních sítích. Optimalizujeme PPC kampaně a nastavíme remarketing. Můžeme pro Vás zajistit také tvorbu bannerů ve formátu HTML 5. K reklamně přistupujeme naprosto zodpovědně a vše řešíme na základě trvdých čísel, nikoliv pocitů či dojmů. S námi bude mít každá investovaná koruna smysl.

zelená šipka  Tvorba a nastavení PPC reklam

zelená šipka  Zvyšování přítomnosti na sociálních sítích

zelená šipka  Programmatický nákup a RTB


4. fáze – měříme a sklízíme

Google Analytics měření konverzíSamozřejmostí je, že proměříme výsledky naší spolupráce a nastavíme systém pravidelného reportingu. Naše práce je přesně měřitelná a dokážeme Vám, že měla smysl. Abyste si mohli v budoucnu sami měřit a vyhodnocovat svou přítomnost na internetu, proškolíme Vaše zaměstnance v práci s analytickými softwary Google Analytics, Sklik či AdWords.

zelená šipka  Školení Google Analytics

zelená šipka  Školení PPC reklamy


Pokračujte na titulní stránku